Referencie

Jsem vděčný za tuto novou metodu kontroly očního pozadí. Díky ní jsem mohl zjistit potenciální problémy s mýma očima na místě a bez rozkapání. Bylo to až překvapivě rychlé a pohodlné. Jsem rád, že můj doktor jde s dobou a využívá všechny moderní metody pro kontrolu mého zdraví. Kamera je navíc velmi zajímavý technický výrobek.

Svou sítnici jsem viděla poprvé v životě. Je to velmi zajímavé a doporučuji to každému. Jsem ráda, že jsem nemusela k očnímu lékaři, protože je u něj velmi dlouhá čekací lhůta. Tady jsem měla výsledek hned v ruce. Děkuji.

Přistupoval jsem k vyšetření trochu s obavami, jak to bude probíhat a jestli to nebude nepříjemné. Ale je to úplně v klidu, rychlý proces, čtyři parádní fotky a výsledek jsem dostal vytištěný na jedné A4. Teď vím, že co se týče vlivu cukrovky na mé oči, můžu být zatím v klidu.

Presne toto od umelej inteligencie očakávame. Naši pacienti prvý krát vidia na vlastné oči, ako vyzerajú ich cievy a očné pozadie a ako ich cukrovka poškodzuje. Vedia si porovnať v čase jednotlivé snimky, vidia ako ochorenie postupuje, alebo naopak ako sa krásne správnou liečbou zastavilo. Pre pochopenie podstaty problemu, je ako sa hovorí: "Raz vidieť, lepšie ako 100x počut". Pre nás doktorov je to úspora času, máme spoľahlivý výstup kedykoĺvek, rýchlo, bez nutnosti absolvovať pre pacienta nepríjemné vyšetrenie ostrým svetlom v tesnom kontakte tvárou v tvár s "rozkvapkavaním" pacienta. Umelá inteligencia nie je nikdy unavená, vždy hodnotí rovnako a pamätá si presne, ako vyzerala snímka pred rokom, čo doktor jednoducho nemá šancu zvládnuť.